Examples of in a sentence

Mikael Ishak z dubletem! Lech Poznań z awansem
Listen Mikael Ishak z dubletem! Lech Poznań z awansem pronunciation
Listen Ishak show. Spacerek Lecha z przeszkodami w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Europy pronunciation
Listen Lech Poznań - Valmiera FK 3:0. Świetny Mikael Ishak i młody Filip Szymczak zrzucili kamień z serca pronunciation
Lech Poznań zgodnie z planem. Dwa trafienia Ishaka, jedno Szymczaka
Listen Lech Poznań zgodnie z planem. Dwa trafienia Ishaka, jedno Szymczaka pronunciation
Mikael Ishak przyzwyczai do siebie wyznawców Gytkjaera?

Trending news on Ishak

Listen Poznań zapłacze za Gytkjaerem? Czy Ishak lepiej wpasuje się do ofensywnego Lecha? pronunciation
Christian Gytkjaer strzelił dla Lecha 65 goli w 119 meczach. Został najlepszym strzelcem wśród obcokrajowców grających w Kolejorzu. – I gdy strzelał, to było bardzo dobrze. Problem w tym, że..View article
weszlo weszlo
Ekstraklasa: Szwed Ishak zdobył pierwszą bramkę nowego sezonu
Listen Ekstraklasa: Szwed Ishak zdobył pierwszą bramkę nowego sezonu pronunciation
Szwedzki piłkarz Lecha Poznań Mikael Ishak zdobył pierwszego gola w nowym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Pokonał bramkarza KGHM Zagłębia w doliczonym czasie pierwszej połowy inauguracyjnego spo..View article
Dziennik Dziennik
Dwie bramki Ishaka, pewne zwycięstwo Lecha w eliminacjach Ligi Europy [skrót]
Listen Dwie bramki Ishaka, pewne zwycięstwo Lecha w eliminacjach Ligi Europy [skrót] pronunciation
Liga Europy: Lech - Valmiera. Kolejorz w pierwszej połowie nie potrafił potwierdzić przewagi, po przerwie do bramki trafiali Mikael Ishak i Filip Szymczak i gracze Dariusza Żurawia pewnie aw..View article
Onet Onet
Mikael Ishak to piłkarz, na którym większość kibiców Lecha w pierwszej połowie wieszała psy. Jego bramka przed przerwą pokazała jednak, gdzie na boisku najlepiej czuje się szwedzki napastnik..View article
futbolnews.pl futbolnews.pl
W Poznaniu wszystko zgodnie z planem. Lech w spotkaniu 1. rundy kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europy z łotewską Valmierą był zdecydowanym faworytem. Rywale dzielnie bronili się do 59. minuty..View article