Górnik Polkowice - Motor Lublin 1:1. Zobacz skrót meczu
Listen Górnik Polkowice - Motor Lublin 1:1. Zobacz skrót meczu pronunciation
Listen PKO Ekstraklasa. Marek Saganowski odszedł z Legii Warszawa. Przejmie Motor Lublin? pronunciation
Motor Lublin wygrał z Hutnikiem Kraków 3:0. Wypowiedzi pomeczowe (wideo)
Listen Motor Lublin wygrał z Hutnikiem Kraków 3:0. Wypowiedzi pomeczowe (wideo) pronunciation
Listen GKS Katowice wygrał szósty mecz z rzędu. Motor Lublin trafiony w trzeciej minucie doliczonego czasu gry pronunciation
Motor Lublin staje przed trudnym wyzwaniem. Gra w Katowicach z GKS-em
Listen Motor Lublin staje przed trudnym wyzwaniem. Gra w Katowicach z GKS-em pronunciation
{{phrase.phrase }}
Listen :word pronunciation {{phrase.phrase}}
{{phrase.vote_count}} ratings rating rating ratings
Show more fewer Sentence

Motor Lublin should be in sentence

Trending news on Motor Lublin

Marek Saganowski za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Legią Warszawa. "Sagan" w stołecznym klubie pracował nieprzerwanie od ośmiu lat. Najpierw w roli piłkarza, a następnie jako szkol..View article
Polskapresse Sp. z o.o. Polskapresse Sp. z o.o.
We wczorajszym meczu na Arenie Lublin Motor Lublin odniósł zwycięstwo nad Hutnikiem Kraków. Wszystkie bramki w meczu padły w drugiej połowie. Dwa razy do krakowskiej bramki trafił Daniel Świ..View article
lublin112 lublin112
GKS Katowice mknie w kierunku I ligi. W niedzielę ekipa z Bukowej zdobyła cenne punkty w meczu z Motorem Lublin.
katowice.wyborcza katowice.wyborcza
Piłkarze II-ligowego Motoru z pewnością przystąpią do niedzielnego meczu w Katowicach podbudowani ostatnią wygraną z Hutnikiem. Krakowianie to jednak ostatni zespół w tabeli, a GKS jest wice..View article
lublin.wyborcza lublin.wyborcza
Listen Motor Lublin przebudował skład. "Wiem, że wiele osób kręci nosami na Krzyśka Buczkowskiego" pronunciation
Działacze Motoru Lublin postanowili przebudować drużynę przed nowym sezonem. Odeszło aż czterech zawodników, ale na stanowisku trenera już niemal na pewno zostanie Jacek Ziółkowski.